Sign Up

Sign In

قوانین سایت

در سایت ازدواج MarryClubVIP، هدف ما ایجاد فضایی امن برای مردان/زنان است تا بتوانند بدون شرم خودشان باشند و همسر مناسب خود را بیابند. موارد زیر ارزشهای MarryClubVIP هستند :

ایمنی و فراگیری

افراد و سلایق متنوعی که جامعه MarryClubVIP را متحد می‌کند، گرامی بدارید و اطمینان حاصل کنید که اعضا بدون توجه به ظاهر، نژاد، زبان و غیره احساس راحتی می‌کنند.
MarryClubVIP فضای مناسبی را فراهم می کند که افراد با قصد واقعی برای یافتن همسر خود در اولویت قرار می دهد.

 

مسائل کپی رایت

فقط عکس های خود را ارسال کنید فقط در صورتی که خودتان در تصویر هستید عکس دیگران  هم داخل عکستان باشد. اشتراک‌گذاری غیرمجاز منجر به حذف می‌شود.
نیز ما عکس برهنه ، یا دارای کپی رایت ، یا به اشتراک گذاری عکس غیرمجاز را تحمل نمی کنیم. اگر مال شما نیست، پست نکنید.تخلفات را برای حذف سریع به
support@****.com
گزارش دهید.

برخی نکات مهم دیگر :

عکس برهنگی کامل ممنوع

عکس صورت – برای ایمنی و اصالت مورد نیاز است. پروفایل بدون عکس چهره ممنوع خواهد شد.

عکس افراد زیر 18 سال “به تنهایی” در سایت مجاز نیست.

از اخطارهای محرک استفاده کنید – هنگام ارسال پست مراقب و محترم باشید.

حفظ حریم خصوصی: اطلاعات شخصی را به اشتراک نگذارید.

گزارش: با گزارش دادن فعالیت های مشکوک یا آزار و اذیت به ما کمک کنید تا جامعه ای امن را حفظ کنیم

تماما عشق معتبر است: بدون تبعیض. عشق را گسترش دهید نه نفرت.

سلامت روان مهم است: مهربان، همدل و فهمیده باشیم.

بدون خود تبلیغی، هرزنامه یا کلاهبرداری. ممکن است متخلفان حذف شوند.

بدون شکار نفر سوم برای زوج. پروفایلهای اینچنینی حذف میشود.

تحمل صفر در مورد عکسهایی که  رفتار هراس آور، تبعیض آمیز یا توهین آمیز هستند. با احترام رفتار کنیم.

 

مدیران

ناظران سایت ما که به راحتی با یک M سیاه در نمایه‌هایشان شناسایی می‌شوند، اعضای اختصاصی جامعه هستند که سخاوتمندانه وقت خود را برای کمک به حفظ یک فضای امن، فراگیر و نتیجه بخش برای همه صرف می‌کنند. آن‌ها نمی‌توانند هر جزئیات یا عکسی را زیر نظر داشته باشند، اما قلب خود را صرف حذف محتوا و کاربرانی می‌کنند که با دستورالعمل‌های انجمن ما همسو نیستند. به یاد داشته باشید، ما همه با هم هستیم تا جامعه خود را ایمن و سالم نگه داریم.

ما همکاری شما را در تقویت این محیط حمایتی ارج می نهیم. اگر به چیزی برخورد کردید که با دستورالعمل‌های ما مطابقت ندارد، لطفاً آن را برای حذف فوری گزارش دهید. برای هر چیزی که نیاز به توجه فوری دارد، برای بررسی لینک/عکس /پروفایل را به ایمیل support@*****.com ایمیل کنید.

با همکاری و توجه به یکدیگر، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که جامعه ما امن و نتیجه بخش می‌ماند. اگر علاقه مند به کمک به دیگران هستید و علاقه مند به مدیر شدن هستید، با مدیران تماس بگیرید.

Scroll to Top